ZSOiT w Żarach

ZSOiT 2019/2020

Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żarskim

1. Szkolenie „Menedżer sprzedaży” na Uniwersytecie Zielonogórskim odbyło się w dniach 05.10-19.10.2019 r. Uczestniczyło w nim 10 uczniów naszej szkoły.

To szkolenie dla ambitnych i wymagających, którzy rozumieją, jak ważne w skuteczności działania zespołów sprzedażowych jest trafne definiowanie celów iich realizacja oraz skuteczne egzekwowanie i motywowanie zespołu handlowego.

Kurs miał na celu przygotować uczestników z małym doświadczeniem w obszarze zarządzania i sprzedaży do sprawnego funkcjonowania w roli menedżera sprzedaży.

 2. „Kurs projektowania terenów zieleni z wykorzystaniem technik CAD (I)”  na Uniwersytecie Zielonogórskim rozpoczął się 06.11.2019r i potrwa do 18.12.2019r. Uczestniczy w nim 12 uczniów naszej szkoły.

Kurs projektowania ogrodów ma na celu zapoznanie z zasadami budowania przestrzeni wokół domu, biura itp., tworzenia pełnej dokumentacji projektowej, ale również nauczyć jak ideę ogrodu wcielić w życie, tak by stworzona kompozycja mogła cieszyć i służyć przez długi czas. Dzięki odpowiednim narzędziom i technikom pracy uczniowie nauczą się tworzyć wizualizacje ogrodów.

Ulotka 2024/2025

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Kierunki kształcenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Ministerstwo Edukacji i Nauki