ZSOiT w Żarach

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Nasza szkoła przystąpiła do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 i uzyskała dofinansowanie w wysokości 11.419  złotych z przeznaczeniem na zakup książek i wyposażenia do biblioteki szkolnej. Do programu przystąpiliśmy po raz drugi. Poprzednio – w roku 2018 nasza biblioteka wzbogaciła się o ponad 560 egzemplarzy nowych książek.

Do programu przystąpiliśmy po raz drugi. Poprzednio – w roku 2018 nasza biblioteka wzbogaciła się o ponad 560 egzemplarzy nowych książek.

W związku z powyższym biblioteka szkolna ogłasza plebiscyt na propozycje książek do zakupienia w ramach Projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wszyscy mogą wziąć udział w tworzeniu księgozbioru naszej biblioteki szkolnej.

Podajcie tytuły książek dla Was ważnych, które warto przeczytać i chcielibyście, by były w naszej bibliotece. Wystarczy napisać na kartce tytuły książek, które powinny się znaleźć w naszych zbiorach. Kartkę należy wrzucić do specjalnie przygotowanej skrzyneczki w bibliotece.

Czekam na Wasze propozycje. Bibliotekarka

NASZE DZIAŁANIA:

narodowe czytanie#przerwanaczytanieSPOTKANIA AUTORSKIE

KONKURSYMODERNIZACJA CZYTELNI

Ulotka 2024/2025

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Kierunki kształcenia

Biuletyn Informacji Publicznej

Centralna Komisja Egzaminacyjna

Ministerstwo Edukacji i Nauki